מונית גדולה לנתב"ג

אם סגרתם חופשה מפנקת לרודוס, בורגס או אמסטרדם לכל המשפחה במחיר מנצח, עכשיו כל מה שנשאר לכם זה לארגן נסיעה לנמל התעופה בן גוריון ולהתייצב ביום הטיסה בשער העלייה למטוס.

אם אתם משפחה או קבוצה גדולה שרוצה להגיע לנמל התעופה בן גוריון, בהחלט משתלם יותר להשאיר את הרכבים המשפחתיים בבית ולהזמין מונית גדולה שתבצע איסוף מרוכז של כל הקבוצה.

במידה ואתם רוצים להגיע לנתב"ג בצורה מהירה, קלה ומשתלמת תוכלו להזמין מונית דרך צי המוניות של טרמינל 3 לנתב"ג ב – 072-3945767 – אנו נשמח לעמוד לרשותכם!

מונית גדולה לנתב"ג

הזמנת מונית גדולה לנתב"ג

לפי נתונים רשמיים של משרד התחבורה, רוב הנוסעים לנתב"ג בגוש דן מעדיפים לעשות זאת במונית קטנה/גדולה מפנקת ולאו דווקא באמצעות רכב פרטי, רכבת או אוטובוס.

לפי סקר שנערך בפורטל חדשות חיפה, כאשר מדובר על משפחות או קבוצות גדולות של 5 אנשים או יותר, הדרך הכלכלית ביותר להגיע לנתב"ג היא על ידי הזמנת מונית גדולה, וואן, טרנזיט או מיניבוס גדול אשר יוביל את כל הקבוצה ביחד.

היתרונות העיקריים בהזמנת מונית גדולה לנמל התעופה בן גוריון הם:

  1. מחיר הנסיעה לנתב"ג – מונית גדולה מאפשרת להסיע קבוצה גדולה של 6 עד 11 אנשים לעומת מונית פרטית קטנה אשר מאפשרת נסיעה של עד 4 אנשים. למרות שעלות הנסיעה במונית גדולה היא יקרה יותר ממונית פרייבט, כאשר מחלקים את הנסיעה למספר רב של אנשים, העלות לנוסע היא זולה ב – 20%-50% מעלות הנסיעה במונית פרטית.
  2. אין צורך לשלם על חנייה יקרה – הזמנת מונית גדולה לנתב"ג חוסכת את עלויות החנייה השערורייתיות בנתב"ג אשר יכולות להגיע למאות ואלפי שקלים לכל הקבוצה. נכון להיום, על חנייה יומית בנתב"ג תאלץ לשלם כ- 80 ₪, אם מדובר בחופשה ממוצעת של 4 ימים, מדובר על הוצאה לא מבוטלת של 320 ₪ לכל רכב משפחתי.
  3. שבתות וחגים – לצערנו, בישראל עדיין לא קיימים פתרונות תחבורה טובים לנסיעה לנתב"ג או לכל מקום אחר במהלך שבתות וחגים יהודיים.
  4. נסיעות לילה לנתב"ג – אם הטיסה לחופשה או הנחיתה מהחופשה היא באמצע הלילה, במקום להטריח ולבקש טובות מהשכנים או החברים הקרובים, תוכלו להזמין מונית גדולה לנתב"ג אשר תביא אתכם בצורה בטוחה, מהירה ומפנקת לנמל התעופה בן גוריון.
  5. נוחות ופינוק – הזמנת מונית לנתב"ג היא לא רק כלכלית יותר אלא גם מפנקת הרבה יותר. נהג מקצועי יגיע לאסוף אתכם בשעה וביום הדרוש, כך שתוכלו להתרווח ולהתחיל את החופשה המפנקת כבר מרגע היציאה לנתב"ג.

לסיכום, אין ספק שכדאי לשכור מונית גדולה אשר יכולה להוביל את כל המשפחה או החברים בצורה הבטוחה, הנוחה והמהירה ביותר לנמל התעופה בן גוריון.

להזמנת מונית גדולה לנתב"ג דרך מוניות טרמינל 3 לנתב"ג, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3945767 ולתאם ביחד עם מוקד התחנה את היום, השעה והמסלול המהיר והנכון ביותר מבחינתכם.